Wyjście do Teatru Juliusz Osterwy

7 września klasy 104tp, 105tp, 202tp, 204tp, 301tp i 302tp wraz z wychowawczyniami (J. Rosińską-Kusz, M. Cichocką-Opszalską, A. Kędziorską) wybrały się na profilaktyczne przestawienie przygotowane przez gorzowski teatr pt.:,,Jeremii się ogarnia. LOL".
 
Sztuka dotykała problemu współczesnego młodego człowieka, który żyje głównie ,,on-line". Uczniowie byli bardzo zadowoleni z przedstawienia, które pokazało im jak ważne są kontakty w życiu realnym i jaki ten świat ,,real" może być fascynujący, pełen przyjaciół, wspólnych przedsięwzięć i uczuć. Uświadomili sobie, że świat on-line nie jest tak idealny jak im się wydawało.
 

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.