Akcja Pola Nadziei 2021/2022

Jak co roku nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskiej Kampanii "Pola Nadziei" wspomagając tym samym Hospicjum Św. Kamila.

Żonkil ma przypominać, że umieranie jest częścią życia, trzeba być przygotowanym na to doświadczenie, a przy okazji rozumieć tych, którzy doświadczają zmagania się z różnorodnością problemów towarzyszących takim sytuacjom.
 
Kampania ta, jest także propagowaniem idei hospicyjnej rozumianej jako wszechstronna pomoc choremu na choroby nowotworowe i jego rodzinie.
 
Jak co roku akcja polega na obdarowaniu ludzi chorych na nowotwory i zmagających się z problemami odchodzenia na drugi brzeg życia, darem w postaci 2 zł w zamian za każdą otrzymaną cebulkę żonkila przez osobę, która zechce w tej akcji wziąć udział i tę ofiarę złożyć.
 
Cebulki do zakupu dostępne są w Bibliotece Szkolnej.

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.