Spływ kajakowy Drawieńskim Parkiem Narodowym

16 września 2022r. nasza szkoła tradycyjnie zorganizowała spływ kajakowy. Jego organizatorami byli: Pan Tadeusz Najdora oraz nauczyciele: Jerzy Antczak, Krzysztof Konieczny oraz Artur Kiełb.
Celem spływu było poznanie pięknej fauny i flory Drawieńskiego Parku Narodowego, nauka i doskonalenie pływania kajakiem oraz nauka współpracy w grupie na wodzie i w trakcie biwaków. Uczniowie przepłynęli aż 19 km. rzeką Drawą o charakterze górskim na trasie Bogdanka - Sitnica (biwak) - Pstrąg (biwak) - Głusko.
 
Przeżycia w trakcie spływu były niesamowite.
 
Młodzież dodatkowo zapoznała się z przepiękną fauną i florą Drawieńskiego Parku Narodowego, jednocześnie był to sprawdzian umiejętności interpersonalnych, czyli kooperacji w grupie. Oj, nie zawsze było łatwo... :)
 
Opiekę nad bezpieczeństwem uczestników sprawował ratownik WOPR komandor spływu p. Przemysław Nowak.

Dodatkowe informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.