Uczniowie ZSBiS prowadzą zajęcia plastyczne

Bibliotekarze nawiązali współpracę z kolejną placówką edukacyjną – jest nią Przedszkole nr 31 w Gorzowie Wlkp. przy ul. Chmielnej 7.

Tym razem uczniowie – uczestnicy koła plastycznego prowadzonego przez p. Iwonę Wolińską poprowadzili zajęcia plastyczne. Byli to uczniowie klasy 203t – Wiesław Śliwiński i Kamil Michalak.

W warsztatach wzięły udział sześciolatki. Podczas spotkania „starszaki" uczyły się modelowania naczyń – wazonów , które p. Iwona określa mianem „ceramiki natury." Dzieci przygotowały się do warsztatów – przyniosły naczynia oraz rozmaite kolorowe ozdoby do przybrania dzbanów.

Okazało się, że maluchy świetnie się bawiły, bardzo zaciekawione czymś nowym, nieznanym... Uwidoczniło się to zresztą na licznych fotografiach. Dzieci dysponują ogromną wyobraźnią twórczą, wykazując niesamowitą inwencję w zdobieniu różnorodnymi materiałami swoje wazoniki. Czego nie przyniosły! Koraliki, paciorki, piórka, wstążki...

Na następnym spotkaniu dzieci będą malowały ulepione z masy papierowo – klejowej modele.

I zafascynowane NOWYM już nie mogą doczekać się na wspólne malowanie!:). Zwieńczeniem naszej przemiłej wizyty były zdjęcia grupowe oraz odśpiewana przez maluchy piosenka o wiośnie, specjalnie dla gości:).
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.