Biblioteka Szkolna poleca - książki na przerwę świąteczną!

Masz już plany na przerwę świąteczną i ferie zimowe? Jeśli znajdziesz chwilę na dobrą książkę obiecujemy, że skutecznie zapomnisz o szkolnych sprawach i przeniesiesz się w świat ciekawej lektury.
 
Ferie zimowe to idealny czas na nadrobienie czytelniczych zaległości.

Biblioteka ZSBiS poleca:
 
1. Black Mirror
Książka oparta na fenomenalnym serialu Netflixa. Przeczytaj i zastanów się czy Black Mirror staje się rzeczywistością???
 
2. Cudowny chłopak
1. miejsce bestsellerów New York Timesa.
August jest 10-letnim chłopcem, który urodził się z deformacją twarzy, defekt ten utrudnia jego relacje z rówieśnikami. Nadszedł jednak czas, aby po raz pierwszy udać się do szkoły.

3. Tatuażysta z Auschwitz
Lale trafił do obozu w Auschwitz w 1942 r. Miał dwadzieścia sześć lat, znał kilka języków. Tatuował numery na przedramionach przybywających do obozu więźniów. Cieszył się w obozie wyjątkową wolnością, mógł się po nim przemieszczać z większą swobodą niż reszta osadzonych. Pewnego dnia
w kolejce po numerek stanęła młoda, przerażona dziewczyna....
 
4. Za zamkniętymi drzwiami
Główni bohaterowie powieści, to para, która ma wszystko: idealny dom, wspaniałych przyjaciół, egzotyczne wakacje i..... siebie nawzajem. Znajomi i sąsiedzi, marzą o tak wielkiej miłości. Para nigdy się nie kłóci nie ma żadnych problemów. Czy to jest możliwe? Przekonasz się czytając ten psychologiczny thriller.
 
5. Wszyscy mówią na mnie Max
Dzięki książce poznacie jedną z najciekawszych postaci 2 sezonu serialu ,,Stranger Things" i odkryjecie kolejne tajemnice....
 
Odpoczywajcie bezpiecznie.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.