1-percentPrzekaż 1% podatku na organizację pożytku publicznego: 
Lubuskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole
KRS: 0000  105 271
W deklaracji podatkowej PIT INFROMACJE UZUPEŁNIAJĄCĄ wskazać:
Zespół Szkół Budowlnych i Samochodowych w Gorzowie Wlkp. 


I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie

W dniu 7 listopada młodzież internatu Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych w Gorzowie Wlkp., przystąpiła do I etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie.

Organizatorem ogólnopolskiego przedsięwzięcia jest Wydział Teologii - kierunek kształcenia: Nauki o Rodzinie Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.

Powyższa inicjatywa ma na celu promowanie wartości małżeńskich i rodzinnych oraz sprawdzenie nabytej wiedzy z zakresu wychowania do życia w rodzinie. Do I etapu Ogólnopolskiej Olimpiady zgłosiły się 4 zespoły – łącznie 8 osób internatu - a tym samym uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych. 
 
Etap szkolny polegał na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru. Zespoły z najwyższą liczbą punktów zostaną zakwalifikowane do eliminacji okręgowych. Młodzieży biorącej udział w olimpiadzie życzymy samych dobrych odpowiedzi i zakwalifikowania się do kolejnego etapu. 
 
Nad prawidłowym przebiegiem I etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Rodzinie czuwała komisja szkolna w składzie: przewodniczący – Edyta Waszak, członkowie: Beata Jas, Marcin Horbatowski.
 
Autorka notki: Edyta Waszak
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.