Sukcesy ZSBiS w Międzyszkolnej Lidze Strzeleckiej!

Z końcem kwietnia 2019 roku w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wlkp. obyło się oficjalne podsumowanie zmagań XXII edycji Międzyszkolnej Ligi Strzeleckiej oraz Gorzowskiej spartakiady Młodzieży.
 
Międzyszkolna Liga Strzelecka na stałe wpisała się już w tradycje naszego miasta, bowiem dzięki staraniu działaczy Organizacji Rejonowej Ligi Obrony Kraju jest organizowana corocznie już od 22 lat.

W tegorocznej edycji przez 8 miesięcy 1720 osobo-zawodników skupionych w 33 drużynach gorzowskich szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich rywalizowała w swoich kategoriach wiekowych o miano najlepszych w konkurencjach karabin i pistolet pneumatyczny. Uczniowie, co miesiąc oddawali po 10 strzałów a uzyskane przez nich wyniki były sumowane i złożyły się na ostateczne rozstrzygnięcie.
 
W zawodach drużynowych Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych wśród gorzowskich szkół średnich zajął zaszczytne II miejsce tuż za Zespołem Szkół Elektrycznych i przed Zespołem Szkół Ekonomicznych.
Spory sukces odnieśliśmy również wśród szkół średnich w konkurencji karabin pneumatyczny - I miejsce zajął Klaudiusz Wróblewski z klasy 203t, zaś w kategorii pistolety szkół średnich III miejsce zajął Jakub Rosochacki z klasy 301t.
 
Do sukcesu ZSBiS jako drużyny przyczynili się również: Bartosz Polejczuk (202t), Kamil Koreńczuk (232zsz) oraz Michał Gajda (401t).

Wszystkim serdecznie gratulujemy!
 
Opiekunem uczniów był p. Jerzy Antczak.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.