Zarejestruj się w DKMS! Zostań potencjalnym dawcą szpiku! Zapraszamy!

dkms-polska logo23 i 24 lutego będziecie mieli możliwość zarejstrowania się jako dawca szpiku - więcej informacji w szczegółach wiadomości.

Czytaj więcej...

Życzymy udanych wakacji

Miniatura23 czerwca 2017 r. o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialni byli: Zbigniew Fałdyna i Tomasz Mila. Apel poprowadził Jerzy Antczak. Sztandar szkoły reprezentowali: Sylwia Jakubowska, Sara Nowacka i Piotr Tokarski, uczniowie klasy 201t. Nad nagłośnieniem czuwali Jakub Gruszecki z klasy 101t oraz Tomasz Wrąbel z klasy 201t.

Czytaj więcej...

Kolejne upamiętnienie deportacji na Syberię

szt sybirakow lwowe logo20 czerwca 2017 r. na Cmentarzu Komunalnym uczczono kolejną rocznicę deportacji na Syberię. W uroczystości uczestniczył poczet sztandarowy Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych.

Czytaj więcej...

Spędzą wakacje bez zagrożeń

Bezpieczne wakacje miniatura5 czerwca m. in. uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych wzięli udział w V Konferencji Młodzieży „Wakacje bez zagrożeń". Celem spotkania było uświadomienie młodzieży w sprawie potencjalnych zagrożeń, związanych z wolnym, wakacyjnym czasem.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień bez Papierosa

Dzień bez papierosa31 maja to Światowy Dzień bez Papierosa. Kto nie pali jest szczęśliwy. Kto pali powinien w tym dniu się zastanowić, co zrobić, aby zerwać z nałogiem. Według Światowej Organizacji Zdrowia co sześć minut na świecie umiera z powodu palenia jedna osoba. Według profesora Witolda Zatońskiego, najbardziej znanego w Polsce przeciwnika palenia tytoniu - papieros jest jedynym produktem, którego używanie powoduje przedwczesną śmierć.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.