Międzynarodowy Dzień Teatru

Teatr27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. W związku z tym uczniowie klasy 201t pod opieką pani Anny Kaniewskiej i pani Izabeli Lachowicz udali się do Teatru im. Juliusza Osterwy, aby przekazać wyrazy uznania na ręce dyrektora pana Jana Tomaszewicza.
Niestety pan dyrektor był nieobecny, dlatego życzenia sukcesów zawodowych wraz z bukietem kwiatów przyjęła nasza wybitna aktorka, pani Marzena Wieczorek. Korzystając z okazji, zostaliśmy zaproszeni do zwiedzania miejsc w teatrze niedostępnych na co dzień dla widzów. Obejrzeliśmy wszystkie pracownie, między innymi plastyczną, elektryczną, akustyczną, stolarską, krawiecką i perukarsko - fryzjerską. Było to dla wszystkich niezwykłym i bardzo fascynującym doświadczeniem, gdyż uświadomiło nam, jak długim, skomplikowanym i karkołomnym procesem jest przygotowanie spektaklu, oraz że na sukces przedstawienia składa się ciężka praca nie tylko aktorów, ale całego zespołu. Warto o tym pamiętać za każdym razem, gdy będziemy zasiadać na widowni teatru.
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.