IX Targi Szkół w Karsku

miniatura karsko31 marca 2017 roku w Publicznym Gimnazjum im. Jana Pawła II w Karsku odbyły się IX Targi Szkół - Karsko 2017. Nasza szkoła została zaproszona jako jedna z sześciu, aby zaprezentować swój dorobek, swoje osiągnięcia, a także aby zachęcić uczniów klas trzecich gimnazjum do podjęcia nauki w naszym zespole.
Uczniowie zaprezentowali film promujący Zespół Szkół Budowlanych i Samochodowych. Uczniowie gimnazjum zainteresowali się ofertą ZSBiS, swobodnie rozmawiając z uczniami reprezentującymi naszą szkołę.
Podczas Targów naszą szkołę promowali: Sara Nowacka, Sylwia Jakubowska, Oliwia Mazur oraz Tomasz Wrąbel i Jakub Kozak z klasy 201t, Weronika Filipiak z klasy 101t, Hubert Gutowski i Patryk Niegowski z klasy 234zsz, Kamil Pytel i Bogusław Maciuk z klasy 232zsz, Krystian Antczak i Arkadiusz Wilk z klasy 203t pod opieką nauczycieli p. Bogusława Gajaka i Zbigniewa Fałdyny.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.