Drzwi "Budowlanki" zostały otwarte

logo zsbis22 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Budowlanych i Samochodowych był Dzień Otwarty. Do szkoły przybyło wielu zainteresowanych nauką w zawodach uczniów klas trzecich gimnazjalnych wraz z rodzicami. W tym dniu zainteresowane osoby mogły zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną, zarówno kierunków budowlanych, jak i motoryzacyjnych.
Odwiedzający mieli możliwość zadawania pytań nauczycielom zawodów oraz zapoznania się z warunkami kształcenia na dobrze wyposażonych warsztatach szkolnych, na których uzyskaliby solidne podstawy nauki zawodu. Gości przywitał zastępca dyrektora ds. wychowawczych Tomasz Janiszewski. Uczniowie klasy 201t, 234zsz i 301t pod opieką p. Zbigniewa Fałdyny oprowadzili zainteresowanych po szkole oraz po warsztatach. Samorząd Uczniowski pod opieką p. Anny Kaniewskiej przygotował kącik kawowy z ciastem dla odwiedzających.
Zespół ds. promocji szkoły serdecznie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie sal, warsztatów i materiałów do ekspozycji. 
 
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.