Biliśmy rekord podczas "Przerwy na czytanie"

przerwa na czyt12 maja 2016 r. w Zespole Szkół Budowlanych i Samochodowych w Gorzowie Wlkp. , podobnie jak w wielu innych gorzowskich szkołach, została podjęta miejska akcję bicia rekordu w ilości osób czytających na szkolnej przerwie.
Akcja „Przerwa na czytanie" organizowana jest w ramach XIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Biblioteka inspiruje" i została zainicjowana przez Bibliotekę Pedagogiczną WOM w Gorzowie Wlkp. Ponadto wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp. Jacka Wójcickiego.
 
W „Przerwie na czytanie" wzięło udział 70 uczniów.

Akcja ma na celu: promowanie czytelnictwa, zwrócenie uwagi na wartość czytania, integrację środowiska lokalnego, stworzenie sytuacji dla uczniów, w których książka kojarzy się z przyjemnością, a także zwrócenie uwagi nauczycieli na ich rolę w rozwijaniu czytelnictwa wśród uczniów.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.