Spędzą wakacje bez zagrożeń

Bezpieczne wakacje miniatura5 czerwca m. in. uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych wzięli udział w V Konferencji Młodzieży „Wakacje bez zagrożeń". Celem spotkania było uświadomienie młodzieży w sprawie potencjalnych zagrożeń, związanych z wolnym, wakacyjnym czasem.
Konferencja odbyła się w Filharmonii Gorzowskiej. „Miejcie odwagę posługiwać się rozumem" - ten cytat Immanuela Kanta był hasłem przewodnim. Wydarzenie po raz kolejny przygotowane przez radną miasta i prezesa Fundacji „Czysta Woda", Grażynę Wojciechowską ma na celu pokazać młodym ludziom, jak uchronić się przed zagrożeniami w czasie letnim.
Specjalne pokazy przygotowali strażacy, policjanci i ratownicy medyczni. Udzielili instruktażu w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, informowali jak się zachować w sytuacji wypadku oraz co zrobić, gdy znajdziemy się w sytuacji zagrożenia.
W konferencji wzięli udział uczniowie z klasy 201t pod opieką p. Dominiki Kuligowskiej.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.