Kolejne upamiętnienie deportacji na Syberię

szt sybirakow lwowe logo20 czerwca 2017 r. na Cmentarzu Komunalnym uczczono kolejną rocznicę deportacji na Syberię. W uroczystości uczestniczył poczet sztandarowy Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych.
Poczet reprezentowali: Michał Gajda, Kacper Mazurek i Piotrek Tokarski z klasy 201t.
Zarząd Koła Związku Sybiraków złożył na ręce Dyrekcji ZSBiS podziękowania za udział Pocztu Sztandarowego w uroczystościach upamiętniających cztery masowe deportacje Polaków na Syberię, żywiąc tym samym nadzieję, że represje wobec Zesłańców Sybiru w latach 1940 - 1956 będą dla młodych pokoleń Polaków przestrogą przed skutkami wojny.
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.