Życzymy udanych wakacji

Miniatura23 czerwca 2017 r. o godzinie 9:00 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Za przygotowanie uroczystości odpowiedzialni byli: Zbigniew Fałdyna i Tomasz Mila. Apel poprowadził Jerzy Antczak. Sztandar szkoły reprezentowali: Sylwia Jakubowska, Sara Nowacka i Piotr Tokarski, uczniowie klasy 201t. Nad nagłośnieniem czuwali Jakub Gruszecki z klasy 101t oraz Tomasz Wrąbel z klasy 201t.
Po oficjalnym wystąpieniu dyrektora szkoły Tadeusza Najdory nastąpiło wręczenie świadectw z wyróżnieniem za wysokie wyniki w nauce i pracę na rzecz szkoły. Biało-czerwonym paskiem na świadectwie mogą poszczycić się: Konrad Kuczyński, Robert Rumik i Jakub Serkis z klasy 101t, Daniel Głuch z klasy 103t, Sylwia Jakubowska i Sara Nowacka z klasy 201t, Filip Wojciechowski i Mateusz Kwiatkowski z klasy 301t, Krzysztof Karpowicz z klasy 303t, Amanda Młynarczyk z klasy 134zsz, Rafał Pilecki z klasy 234zsz i Krzysztof Czepulonis z klasy 334zsz. Najlepszą uczennicą w szkole została Sylwia Jakubowska z klasy 201t.
Zastępca dyrektora ds. dydaktycznych Elżbieta Popielnicka wręczyła dyplomy i nagrody dla uczniów za udział w konkursach i projektach zawodowych. Nagrody rzeczowe ufundowane przez partnerów szkoły - firmy BUDiKOM oraz Auto Kordyl otrzymali: Sara Nowacka, Sylwia Jakubowska i Tomasz Wrąbel z klasy 201t, Krzysztof Karpowicz z klasy 303t, Bartłomiej Choroszyński z klasy 103t, Piotr Szewczyk z klasy 232zsz i Krzysztof Górski z klasy 334zsz.
Wyróżnienia dla absolwentów klas trzecich zasadniczej szkoły zawodowej za osiągnięcia sportowe wręczył zastępca dyrektora ds. wychowawczych Tomasz Janiszewski. Statuetki otrzymali: Wiktor Ziska z klasy 332zsz, Piotr Lalak, Paweł Sowała, Adrian Krawczyński, Krystian Demura, Karol Serafiński i Patryk Pawlak z klasy 333/334zsz.
Nagrody wyróżniającym się absolwentom gimnazjum dla dorosłych wręczyła komendant OHP Edyta Waszak. Najlepszą uczennicą gimnazjum dla dorosłych została Anna Zwolińska z klasy 101gdw.
Dyplomy i nagrody za pracę na rzecz internatu Tomaszowi Wrąblowi z klasy 201t oraz Grzegorzowi Trzmielewskiemu z klasy 301t wręczył kierownik internatu Ireneusz Gasza. Natomiast opiekun Samorządu Uczniowskiego Anna Kaniewska ogłosiła wyniki konkursu ortograficznego. Szkolnym Mistrzem Ortografii został Filip Filipowski z klasy 301t.
W imieniu dyrekcji szkoły i grona pedagogicznego składamy wszystkim uczniom Zespołu Szkół Budowlanych i Samochodowych wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia 4 września 2017 roku!
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.