Światowy Dzień Walki z AIDS w ZSBiS

01 grudnia Światowy Dzień AIDS obchodzimy od 1988 roku, dzięki inicjatywie Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). O AIDS zaczęło być głośno w latach 80. Kiedy choroba dosięgła całej populacji i zaczęła w zawrotnym tempie rozprzestrzeniać się w Afryce, świat ruszył z pomocą. Do tej pory na AIDS zmarło około 36 milionów ludzi na całym świecie. Co roku umierają kolejne dwa miliony. Symbolem tego dnia jest czerwona wstążka.

Czytaj więcej...

XXIX edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowego Stylu Życia

Wszystkich chętnych, pragnących wykazać się znajomością z zakresu zdrowia zapraszam do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK.

Czytaj więcej...

Szkodliwość palenia tytoniu. Światowy Dzień Rzucania Palenia.

„Kontroluję to, co robię. W każdej chwili mogę przestać, ale robię to, bo sprawia mi przyjemność." W taki sposób rozumują ludzie uzależnienie, niezdolni do rezygnacji z zażywania substancji lub wykonywania czynności, które pozwalają zapomnieć o codziennych trudnościach. Uzależnienia zaczynają się niewinnie: jeden kieliszek, jeden papieros, jeszcze godzinka przy komputerze."

Czytaj więcej...

Z wizytą w schronisku "Azorki"

hund-pfotenabdrucke 318-3806817 listopada nasi uczniowie wybrali się do gorzowskiego schroniska ,,Azorki" dostarczyć trzy 15kg worki specjalistycznej karmy dla podopiecznych schroniska.

Czytaj więcej...

Wybierz mądrze, żyj zdrowo!

W październiku obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Otyłością. W naszej szkole racjonalne i zdrowe odżywianie promowaliśmy 25 października. Zachęcaliśmy wszystkich do skosztowania naszego jogurtu, który przewyższa wartości odżywcze przeciętnego jogurtu smakowego i jest dobrą propozycją na drugie śniadanie.

Czytaj więcej...

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.