1-percentPrzekaż 1% podatku na organizację pożytku publicznego: 
Lubuskie Stowarzyszenie Pomocy Szkole
KRS: 0000  105 271
W deklaracji podatkowej PIT INFROMACJE UZUPEŁNIAJĄCĄ wskazać:
Zespół Szkół Budowlnych i Samochodowych w Gorzowie Wlkp. 


Wybierz mądrze! Żyj zdrowo!

W październiku obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Otyłością. W naszej szkole racjonalne i zdrowe odżywianie promowaliśmy 6 listopada. Zachęcaliśmy wszystkich do skosztowania naszego jogurtu, który przewyższa wartości odżywcze przeciętnego jogurtu smakowego.
 
Dzięki uprzejmości pracowników Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej pani Marleny Mazurkiewicz i pani Magdaleny Kobeszko oraz pielęgniarki Marii Tokarz można było wykonać badań profilaktyczne, określić wskaźnik BMI i WHR oraz poziom tkanki tłuszczowej.
 
W ostatnich latach znacząco wzrosła liczba osób zmagających się z nadwagą i otyłością
– w Polsce ten problem dotyczy nawet 61% mężczyzn i 45% kobiet.
Przyczyny tego stanu rzeczy to przede wszystkim siedzący tryb życia, brak ruchu i niezdrowe odżywianie. Zapominamy o spożywaniu pięciu posiłków dziennie, zastępując je wysokokalorycznymi przekąskami, pijemy zdecydowanie za mało wody i prowadzimy siedzący tryb życia.
 
Sponsorem poczęstunku był Uczniowski Klub Sportowy „Budowlanka".
 
Dziękujemy wszystkim za udział w projekcie.
 
Organizatorzy: Zespół ds. profilaktyki we współpracy z zespołem przedmiotów przyrodniczych.
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.