Podsumowanie konkursu "Poznajemy Ojcowiznę" - wyróżnienia dla uczniów ZSBiS

15 marca 2018 r. w siedzibie Oddziału PTTK Ziemi Gorzowskiej w Gorzowie Wlkp. odbyło się uroczyste podsumowanie eliminacji okręgowych XXV Ogólnopolskiego Młodzieżowego konkursu Krajoznawczego "Poznajemy Ojcowiznę" 2017/2018.

Wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych za pracę indywidualną pt. "Moja Ojcowizna - Gorzów Wielkopolski" otrzymała uczennica naszej szkoły Julia Jaroszewska z kl. 101t.
 
W konkursie brał udział również Błażej Franczyk, uczeń z tej samej klasy, który otrzymał podziękowania za przygotowanie pracy konkursowej pt." Moja miejscowość, mój region, moja okolica - Skwierzyna". Obaj uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
 
Celem konkursu było poznawanie Ziemi Ojczystej, jej przeszłości i dnia dzisiejszego. Pogłębienie wiadomości o miejscu zamieszkania. Dokumentowanie poznawanych obiektów oraz wychowanie patriotyczne młodzieży.
 
Prace konkursowe przygotowane zostały pod kierunkiem nauczyciela historii Zbigniewa Fałdyny.
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.