#SzkołaPamięta - włączyliśmy się do akcji

Przygotowaliśmy gazetkę poświęconą lokalnym miejscom pamięci w Gorzowie Wielkopolskim. Dodatkowo w formie prezentacji sporządziliśmy mapę miejsc pamięci z najbliższej okolicy. 
 
Celem akcji #SzkołaPamięta jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności. Inicjatywa jest realizowana w okresie, w którym w sposób szczególny wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób akcja nawiązuje do polskiej tradycji świat zadusznych.
 
Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi materiałami poniżej:
 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej

Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.